Szkolenia

KURSY DLA ZGRZEWACZY RUR PE

Szkolenia
Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących prace, związane z budową i eksploatacją sieci oraz przyłączy z PE. Kurs trwa jeden dzień i obejmuje:
  • część teoretyczną – uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu materiałoznawstwa (PE), zasad budowy i eksploatacji sieci oraz obsługi zgrzewarek. Ta część odbywa się w sali szkoleniowej.
  • ćwiczenia praktyczne – uczestnicy zdobywają umiejętności obsługi zgrzewarek. Ta część odbywa się w warsztacie szkoleniowym.
 
Dlaczego warto nas wybrać?
  • Szkolenie prowadzone przez Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego przy współpracy z Politechniką Śląską.
  • Ćwiczenia na zgrzewarkach doczołowych i elektrooporowych wszystkich typów używanych obecnie przy budowie i eksploatacji sieci – zarówno starszych, jak i tych najbardziej nowoczesnych.
  • Sprawna organizacja, pozwalająca na realizację całego programu w ciągu jednego dnia – oszczędność czasu.
  • Konkurencyjna cena.
 
Szkolenie kończy się egzaminem (pisemnym oraz praktycznym), po którego zdaniu uczestnicy otrzymują Świadectwo kwalifikacji zgrzewacza, wydane przez Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego.
Najbliższe szkoleniaTa strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem

fairreplica.com fake rolex https://www.editreplica.com/ https://www.buybestreplicas.com replica rolex watches replica rolex watches https://fakerolex-watch.com http://egreplica.com/ http://www.replicagreat.com http://www.stunwatches.com usdeplica.com fake rolex replica watches https://rolexreplica-watch.net rolex replica roomlearning.com designwatchcopy.net rolex replica replica rolex watches rolex replica